1.Máj – Deň otvorených ateliérov v Novej Cvernovke 2023

1.Máj – Deň otvorených ateliérov v Novej Cvernovke 2023

UPDATE:

Pozrite si fotky ako dopadol 1.Máj – Deň otvorených ateliérov 2023.

Foto: Matej Kautman + Šimon Lupták

  

Kto sú to tie ateliéry z Novej Cvernovky?

Návštevníci Dňa otvorených ateliérov 2023 budú mať 1. mája možnosť spoznať ľudí pôsobiacich v priestoroch bývalej chemickej priemyslovky. Témou tohto ročníka je spolupráca. Okrem budovy školy už druhý rok po sebe svoje dvere otvorí aj internát.

Program 1.Máj deň otvorených ateliérov 2023:

SPRIEVODNÝ PROGRAM – MAPA AREÁLU
10:00 – 14:00 ŽITO: VÝTVARNÉ DIELNE A WORKSHOP ŠITIA – LÚKA PRED ŠKOLOU
10:00 – 18:00 SLÁVA ONDRUŠOVÁ: KONTAMINÁCIE – TELOCVIČŇA / PLAST
10:00 – 19:00 NEOHALUSKYPUNK / HEAVYDELIC SALES EXHIBITION – CHODBA VEDĽA ARTATTACK SHOP
10:30 – 11:00 DIVADLO TRIESKA: DOBRÝ DEŇ PÁN VLK – SUŤOKRUH
10:30 – 16:30 BSK: RIFĽOVINA INAK – ATELIÉR SVETLÍK / BRATISLAVSKÝ SAMOSPRÁVNY KRAJ
10:30 – 12:00 PÁSMO KRÁTKYCH FILMOV OD ATELIÉRU STRIHOVEJ SKLADBY FTF VŠMU A ASOCIÁCIE SLOVENSKÝCH FILMOVÝCH STRIHAČOV – ZBOROVŇA
11:00 – 12:30 VÝROBA ODLIATKOV A PATINOVANIE – DETSKÉ IHRISKO
11:00- 12:45 BSK: V KNIŽNICI JE LEV – ATELIÉR SVETLÍK / BRATISLAVSKÝ SAMOSPRÁVNY KRAJ
11:00 – 20:00 HUBY & SIRUPY LOUNGE 
11:00 – 12:00  EDUDRAMA: MALÝ SAMURAJ – EDUDRAMA
11:00 – 12:00 TELOHRA PRE DETI – TELOCVIČŇA / PLAST
11:00 – 12:00 BORIS NÉMETH A ZUZANA PUSTAIOVÁ – VERNISÁŽ –  A5
11:00 – 17:00 ZA DVERAMI NAŠEJ INKLUZÍVNEJ ŠKOLY – IHRISKO ROZMANITA
11:00 – 15:00 OČKOVANIE HÚB DO KMEŇOV – HUBY & SIRUPY LOUNGE
11:00 – 16:00 ZAŠIVÁREŇ: RUČNÉ VYŠÍVANIE SO ZITOU PISÁROVOU –  PEOPLE ON EARTH
11:30 – 12:30 ČO (NE)VIETE O NOVEJ CVERNOVKE? – SÁLA
11:30 – 12:00 HUBOVÄR S FILIPOM ONDRUŠKOM – HUBY & SIRUPY LOUNGE
11:30 – 14:00 MTOTHEG & BEYUZ – SUŤOKRUH
12:00 – 15:00 PREZENTÁCIA TLAČE NA STENU – TLACSTIEN.SK – VŹKLENOM VEDĽA ARTATTACK SHOP
12:00 – 16:00 – TYHLE / FLORENT GOLFIER: ATLASOVA MOBILNÁ KANCELÁRIA – LÚKA PRED ŠKOLOU
12:00 – 14:00 – CIRKUSKUS: WORKSHOP SO SUZANNE A ELENOU – LÚKA PRED ŠKOLOU
12:00 – 13:00 – BSK X MALOKARPATSKÉ MÚZEUM PEZINOK: VÝROBA POHĽADNÍC  – ATELIÉR SVETLÍK / BRATISLAVSKÝ SAMOSPRÁVNY KRAJ
12:30 – 13:30 – BSK X BRATISLAVSKÉ BÁBKOVÉ DIVADLO: DLHÝ, OKATÝ, BRUCHATÝ – KABINET POMALOSTI
13:00 – 14:30 – POTLAČ TRIČKO – DAS SCHWARZE SCHWIMMBAD
13:00 – 14:45 – BSK: MUSÍ TAM BYŤ DRAK – ATELIÉR SVETLÍK / BRATISLAVSKÝ SAMOSPRÁVNY KRAJ
13:00 – 14:00 – THE WIDEST PLACE – TELOCVIČŇA / PLAST
14:00 – 15:00 – BUDÚCNOSŤ SUSEDSTVA NOVEJ CVERNOVKY – SÁLA
14:00 – 16:00 – RÁDIO DEVÍN: LADENIE – SUŤOKRUH
14:00 – 16:00 – ANDREA TUŠIMOVÁ & KOL.: GENTLE BORDERS – TELOCVIČŇA / PLAST
14:00 – 15:30 – SPOLOČNÁ PRAX – TELOCVIČŇA / PLAST
14:00 –  14:30 – HUBOVÄR S FILIPOM ONDRUŠKOM – HUBY & SIRUPY LOUNGE
14:00 –  15:30 – VÝROBA ODLIATKOV A PATINOVANIE – DETSKÉ IHRISKO
14:00 – 16:00 – MIRIAM PETRÁŇOVÁ: VYPEČIATKUJTE SI POHĽADNICU – KABINET POMALOSTI
14:00 – 15:30 – CESTUJEME V MALOM: PÚŠTE TUNISKA ALEBO HORY KAUKAZU? – KOMUNITNÁ GARÁŽ
14:00 – 15:00 – BSK X MALOKARPATSKÉ MÚZEUM PEZINOK: VÝROBA POHĽADNÍC – ATELIÉR SVETLÍK / BRATISLAVSKÝ SAMOSPRÁVNY KRAJ
14:00 – 15:30 – ZLATÁ ZEM (R. DOMINIK JURSA) – ZBOROVŇA
15:00 – 16:00 – BSK: O SEMIENKU ALEBO AKO SA PREBÚDZA JARNÁ PRÍRODA – ATELIÉR SVETLÍK / BRATISLAVSKÝ SAMOSPRÁVNY KRAJ
15:30 – 16:30 – #MADEINCVERNOVKA – SÁLA
15:30 – 16:30 – HUBOVÄR S FILIPOM ONDRUŠKOM – HUBY & SIRUPY LOUNGE
16:00 – 17:00 LUCIA HOLINOVÁ: NIVEAU STABLE – LÚKA PRED ŠKOLOU
16:00 – 17:00 – NEVADIVADLO: KOMPOST STORY – EDUDRAMA
16:00 – 17:30 – MULTIPLOU DO ÁZIE – KOMUNITNÁ GARÁŽ
16:00 – 17:00 – ZBYNĚK BALADRÁN: KARTOGRAFIA NEVIDITEĽNÉHO – THE JÚLIUS KOLLER SOCIETY
16:00 – 16:45 – BSK: KOZA ROHATÁ A JEŽ – ATELIÉR SVETLÍK / BRATISLAVSKÝ SAMOSPRÁVNY KRAJ
16:45 – 17:00 – VEĽKÉ POĎAKOVANIE – SUŤOKRUH
17:00 – 17:30 – ČAU O PIATEJ: MATEJ LANDL ČÍTA MÁRIUSA KOPCSAYA – SUŤOKRUH
17:00 – 18:00 – HISTORY KABINET: VLADIMÍR KARFÍK – KABINET POMALOSTI
17:30 – 19:00 – VINYLOVÝ PONDELOK: ADAM KVASNICA – SUŤOKRUH
19:00 – 20:30 – TEPLÁREŇ NAHLAS: QUEER UMENIE PRE VŠETKÝCH? – KABINET POMALOSTI
19:00 – 20:00 – KATARÍNA MÁLIKOVÁ – SUŤOKRUH
20:30 – 21:30 – ZLOKOT – SÁLA
22:00 – 23:59 – DISKOTÉKA AVANTGARDE – SKRYTÝ BAR

Vstupné na podujatie je 5€ na mieste (3€ predpredaj). (vstupné pre deti do 12r, dôchodcov a obyvateľov z Ukrajiny je zadarmo)

1. MÁJ – Deň otvorených ateliérov 2023
1.5. 2022 pondelok, 10:00 – 22:00 hod.

Pridajte sa do eventu 1. MÁJ – Deň otvorených ateliérov 2023, kde sa dozviete viac informácii o podujatí.

  

Čo je nové v ArtAttack Shope?

  

Navštívte náš obchod v Bratislave

V Bratislave sa môžete zastaviť pre svoju objednávku aj osobne na Račianskej 78 v týchto časoch.

Páči sa vám ArtAttack Shop?
Pridajte sa k nám na FacebookuInstagrame alebo do email newslettra.
Uvidíte ako prvý nové vecičky, články a veľa umenia!

Prevádzkovateľ webu, Artattack, s.r.o., spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu aj pre retargeting. Viac o cookies.

Nastavenia cookies na tejto webovej stránke sú nastavené na "Povoliť cookies" vám prehliadanie možné skúsenosti. Ak budete pokračovať na používanie tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia cookies alebo kliknite na tlačidlo "Prijať" nižšie potom dávate súhlas k tomu.

Zavrieť